Owa-dekor

Sufity podwieszane OWA

Oferujemy Państwu godne zaufania materiały, kreatywne wzornictwo, nowoczesną technikę i komponenty, które spełnią szereg dodatkowych funkcji. Dodatkowo proponujemy skorzystanie z możliwości optymalizacji warunków akustycznych, także z wykorzystaniem ścian. Bez względu na to, jakie wymagania stawia Państwa projekt, znajdziecie w naszej ofercie odpowiednie sufity ognioochronne, akustyczne, chłodzące, świecące, sufity do pomieszczeń sterylnych i higienicznych. Wybór systemu Poszczególne elementy pomieszczenia współgrają ze sobą: płyty sufitowe i ściany, elementy konstrukcyjne i specjalne elementy wyposażenia. Dlatego myślimy systemowo – i na systemach opieramy nasze programy:

  • OWAcoustic® Płyty z wełny mineralnej
  • OWAconstruct® Elementy konstrukcyjne
  • OWAspectra® Sufity specjalne OWAtecta®
  • Sufity metalowe Systemy OWA umożliwiają twórcze rozwiązania, oparte na ciekawych wzorach – przy jednoczesnym silnym akcentowaniu współistnienia ekonomii, wysokiej jakości i funkcjonalności.
sufity podwieszane Owa
Pobierz katalog sufitów OWA

Zadaniem tego katalogu jest przekazanie Państwu możliwie dużej ilości informacji na temat systemów sufitowych OWA.

Zawarte w tym katalogu rysunki, dane techniczne, opisane funkcje i pozostałe informacje o poszczególnych produktach,systemach i akcesoriach odpowiadają naszej aktualnej wiedzy. Mogliśmy tutaj zawrzeć jednak jedynie najważniejsze informacje. Informacje te należy traktować jako ogólne i nie należy przenosić ich bezpośrednio na konkretne przypadki.

Gdy będziecie Państwo potrzebowali porady przy realizacji konkretnych obiektów zachęcamy do skontaktowania się z nami. Nasi doradcy chętnie pomogą Państwu w rozwiązaniu technicznych problemów. Zaprezentowane w katalogu rysunki, zwłaszcza te, prezentujące wzory powierzchni płyt OWAcoustic, mogą odbiegać nieco od rzeczywistych. W stosunku do wszystkich produktów zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian technicznych. Ponadto obowiązują nasze ogólne warunki sprzedaży, dostaw i płatności.

Wraz z opublikowaniem kolejnej wersji katalogu, niniejsza wersja przestaje obowiązywać.