Owa-dekor

Tarasy

Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu tarasów kompozytowych.
Spośród wielu rozwiązań wybraliśmy dwie firmy, które dają nam gwarancję jakości i trwałości.

Pierwszą z nich jest firma Deceuninck – produkująca systemy tarasów kompozytowych TWINSON. TWINSON jest to połączenie drewna i PVC w jeden trwały i estetyczny materiał, który łączy w sobie ciepło jakie daje drewno i trwałość PVC. Można z nich tworzyć estetyczne i niezwykle trwałe tarasy, ścieżki ogrodowe, pomosty, obrzeża stawów czy basenów.

Drugą firmą jest GAMRAT. To Polski producent który tworzy kompozyt opart także o PCV. Wysoka jakość produktu oraz atrakcyjna cena to tylko niektóre z zalet.

W 2018 r uruchomiliśmy skład fabryczny TWINSON oraz GAMRAT.
Posiadamy w ciągłej sprzedaży deski, akcesoria, deski, listwy, legary.
Dzięki temu możemy zaproponować nie tylko atrakcyjne rabaty ale także szybkie terminy realizacji zamówień.
Nasz salon sprzedaży mieści się we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 16 na terenie WTP N7, wejście C. Posiadamy drugi salon sprzedaży w Mokronosie Dolnym przy ul. Przyjaznej 2. Magazyn również mieści się w Mokronosie Dolnym przy ul. Przyjaznej 2.

 Nasze tarasy kompozytowe nie ma mają drzazg, nie ulega korozji mikrobiologicznej. Powierzchnia zachowuje estetyczny wygląd przez lata, mimo działania warunków atmosferycznych. I co ważne z praktycznego punktu widzenia, nie jest potrzebne uciążliwe i czasochłonne malowanie i olejowanie desek. Zabiegi pielęgnacyjne tarasów ograniczają się do minimum.

Uzupełnieniem naszej oferty są panele kompozytowe O!DECK przeznaczone do samodzielnego montażu i nie wymagające legarowania.