Owa-dekor

Systemy elewacyjne i ogrodzeniowe

Posiadamy w ofercie systemy elewacyjne TWINSON oraz profile ogrodzeniowe GAMRAT.

Nowoczesne elewacyjne Twinson dostępne są w 3 wersjach kolorystycznych: w kolorze grafitowym 502, korzennym brązie 504 oraz stalowym 510. Wraz z systemami tarasowymi Twinson pozwalają na spójną i ciekawą architektonicznie aranżację przestrzenni. Twinson to technologia, która powstała z troski o nasze środowisko naturalne. Deski kompozytowe mogą być w pełni poddane recyklingowi i ponownie wykorzystane.

Nowoczesne elewacje Twinson to piękno i komfort, z którego możesz cieszyć się przez wiele lat.

Deski kompozytowe - elewacje - Wrocław 3
Grafitowa deska kompozytowa twinson

502 GRAFITOWY

Korzenny brąz deska kompozytowa twinson

504 KORZENNY BRĄZ

Stalowa deska kompozytowa twinson

510 STALOWY

Profile ogrodzeniowe GAMRAT zostały zaprojektowane z myślą o dopasowaniu, kontraście lub współdziałaniu z innymi elementami zewnętrznymi domu. Technologia panelu kompozytowego daje panel, który jest mocny, nie ulega rozpadowi i korozji, nie rozłupuje się i co najważniejsze, nie potrzebuje malowania. Ogrodzenia z drewna lub metalu mogą być tańsze początkowo, ale z czasem stają się bardziej kosztowne niż ogrodzenia WPC, ponieważ wymagają częstych napraw i konserwacji. Ogrodzenia Gamrat doskonale wpasowują się w aktualne trendy w budownictwie. Prostota i elegancja ogrodzenia idealnie współgrają z nowoczesną architekturą domów. W pierwszym okresie użytkowania profile kompozytowe pod wpływem warunków zewnętrznych.

Oferta obejmuje deskę ogrodzeniową komorową poziomą o szerokości 150 mm oraz tzw. uniwersalny profil ogrodzeniowy o przekroju pełnym o szerokości 100 mm.

Kolorystyka
Ceownik grafit Gamrat

ceownik - grafit

uniwersalny profil ogrodzeniowy szczotkowany - ciemny brąz

uniwersalny profil ogrodzeniowy szczotkowany - ciemny brąz

uniwersalny profil ogrodzeniowy szczotkowany - grafit

uniwersalny profil ogrodzeniowy szczotkowany - grafit

deska pozioma ogrodzeniowa ciemny brąz

deska pozioma ogrodzeniowa ciemny brąz

deska pozioma ogrodzeniowa grafit

deska pozioma ogrodzeniowa grafit

Ceownik ciemny brąz Gamrat

ceownik - ciemny brąz

Wszelkie szczegóły, kolorystykę desek i rodzaje desek znajdą Państwo na poniższych stronach poświęconych omawianym wyżej systemom tarasowym, elewacyjny i ogrodzeniom.