Owa-dekor

Panele ścienne

Panele 3D to kolejna z możliwości wykończenia wnętrz. Bez względu  na to czy zastosujemy panele z poliuretanu, gipsu czy MDFu nasze ściany nabiorą niepowtarzalnego charakteru. Czasami wystarczy jeden element aby pomieszcenie uzyskało wyjątkowy klimat

Panele ścienne

Panele NMC WALL PAENLE, WALL TILES

Elementy dekoracyjne marki NOËL & MARQUET ułatwią Ci stworzenie niepowtarzalnych wnętrz. Produkty opracowane przez renomowanych projektantów oferują nieskończoną liczbę możliwości, dzięki którym odmienisz każdą przestrzeń. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na pokrycie nimi całej ściany, czy też montaż pojedynczych elementów, nadadzą one ścianom i sufitom niepowtarzalny charakter To co nas wyróżnia:
■ Aranżacje naścienne 3D, pełnopowierzchniowe lub jako element akcentujący
■ Niezliczone możliwości kombinacji i aranżacji
■ Wspaniały design
■ Zagruntowane, aby ułatwić wykończenie
■ Połączenie z efektami świetlnymi

Przykładowe panele
NMC panele 3d Bump
NMC panele 3d cube
NMC panele 3d domino
NMC panele ścienne 3d icon
NMC panele ścienne 3d liquid

Pobierz katalog

Panele MDF3D

Wykonane są z płyty MDF jednostronnie laminowanej, głęboko frezowanej o grubościach od 6 mm do 16 mm, malowanej białym podkładem.Wymiary standardowe panela to 500 mm na 1000 mm, ale wykonujemy też panele o wymiarach nietypowych – maksymalnie 2500 mm na 1250 mm.Panele łączy się w sposób niewidoczny, a możliwość pomalowania dowolnymi farbami umożliwia zastosowanie ich w każdym wnętrzu.

Pobierz katalog

Panele gipsowe DUNES

Jest to system gipsowych paneli dekoracyjnych, które po połączeniu ze sobą tworzą jedną estetyczną całość bez widocznych połączeń. Złącza paneli są ze sobą sklejane i szlifowane. Niektóre projekty oparte są na jednym panelu, które tworzą powtarzający się wzór, inne są wykonane z sekwencją różnych paneli, które można zintegrować ze sobą na wiele różnych sposobów, aby stworzyć zupełnie wyjątkowe ściany. Panele są wykonane ze specjalnego gipsu, dodatkowo wzmocnione włóknem szklanym. Panele są nietoksyczne i nie zawierają lotnych związków mineralnych. Są całkowicie niepalne.

Panele DUNES nadają się do użytku wewnętrznego, gdzie nie występują duże wahania temperatur. Nie zalecamy montażu paneli na ścianach dłuższych niż 10 mb i powierzchni większej niż 35m2 bez zastosowania dylatacji. Na większych ścianach mogą powstawać drobne pęknięcia na łączeniu płyt.

Pobierz katalog